משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
חדשות
אומרים תודה

לאחר שתרם ציוד והפעלות לילדים, סייע בתרומת ארוחת שישי חמות ובזכותו 102 מקלטים חוברו לחשמל במהלך מבצע 'צוק איתן' הגיע היום התורם רון גלאטין לאשקלון ונפגש עם ראש העיר, בהזדמנות זו השאיר תרומה נוספת של 125 אלף שקל

מערכת העתר
פורסם: 22-10-2014 16:37

היום (רביעי) ביקר באשקלון רון גלאטין ממיאמי, יו"ר קרן H.O.T (Hands On Tzedka) ואחד מהתורמים הנדיבים לעיר. תרומתו האחרונה של גלאטין הייתה במהלך מבצע 'צוק איתן' אז תרם מעל 700 אלף ₪ עבור אוכל למקלטים, תיקוני חשמל במקלטים ואוטובוסים לפעילויות הפגה מחוץ לעיר. בביקורו היום תרם לעיר סכום נוסף של 125 אלף שקל.

ראש העיר, איתמר שמעוני, כיבד את גלאטין בקבלת פנים חגיגית בלשכתו, בה השתתפו ממלא מקום ראש העיר, תומר גלאם, המשנה לראש העיר, יורם שפר, יו"ר שותפות אשקלון בולטימור, מושיקו גיאת, מנהלת שותפות אשקלון-בולטימור, סיגל אריאלי, מנהלת התנדבות הנוער בעיר, דפנה עמירה ביטון, נציגו של רון בארץ, ארני דריימן ובנו של רון, אלן, שעבורו זהו ביקור ראשון בעיר.

במהלך הביקור הודה ראש העיר לגלאטין על עמידתו המיידית לצד אשקלון בימי מבצע 'צוק איתן' ועל תרומתו הנדיבה: "מחמם את הלב לדעת שיש מישהו שחושב עלינו ופותח את הלב והכיס לטובת תושבי העיר. אחד הדברים הגדולים שסייעת בהם במהלך ימי הלחימה היה חיבור מקלטים בשכונות לרשת החשמל. בשיחת טלפון אחת עמך הבנת מיד את המשמעות ונתת הוראה לחבר מקלטים שבמשך שנים היו מנותקים והפכו לשמישים עבור תושבי שכונות אלו, שמצאו בהם מקום בטוח במהלך תקופה לא פשוטה. אני מברך אותך ואת בנך אלן, על ביקור זה באשקלון".

מ"מ ראש העיר, תומר גלאם, הודה גם הוא לגלאטין על השותפות בימי שגרה ותמיכתו במיזמים חברתיים אותם מובילים בני הנוער במסגרות ההתנדבות הקיימות באשקלון וציין שהשותפות הקיימת עם גלאטין, זו השנה השמינית, כבר הספיקה לעבור שלושה מצבי חירום ועמידתו לצידנו משמעותית מאוד.

לאחר קבלת הפנים המשיך גלאטין למרכז העירוני לנוער שם פגש נציגים ממועצת הנוער העירונית
שסיפרו על התנדבותם במהלך מבצע 'צוק איתן'. בני הנוער הציגו בפניו מצגת ובה תמונותמפעילויות שהתקיימו במקלטים הציבוריים, הודו לו ואמרו שתרומתו אפשרה להם לדאוג לאלפי ילדים במקלטים. עוד במהלך הביקור הוצגו בפני רון פרויקטים ומיזמים חדשים לתקצוב עבור רווחת תושבי העירלכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©