משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
חינוך
בתום סיור עבודה בישיבת 'צביה' הוחלט על רכישת 25 מחשבים חדשים לבית הספר

בהמשך ייבנה בבית הספר מגרש ספורט ויתווספו כיתות לימוד. " התחייבנו לשים את התלמיד במרכז ואנחנו עושים את זה", אמר ראש העיר

מערכת האתר
פורסם: 27-04-2014 16:59

בשבוע שעבר ערך ראש העיר, איתמר שמעוני, סיור עבודה בישיבת 'צביה', שבשכונת גבעת ציון. הסיור התקיים על רקע מצבו של בית הספר, הסובל אף הוא, כמו מוסדות חינוך נוספים בעיר, ממצוקת תשתית קשה ומחסור בציוד חיוני.

בסיור השתתפו גם הממונה על החינוך, הרב יעקב אביטן, ראש מינהל החינוך, אבי קמינסקי, מנהל אגף החינוך, יצחק בריגה, מנכ"ל העירייה, חיים סופר, מנהלת אחזקת מוסדות חינוך, גלינה בראון, סגן מנהל אגף מינהלה ולוגיסטיקה, יובל זוזט ומנכ"ל החברה הכלכלית, גלעד אורן.

מנהל הישיבה, הרב צדוק ניסים, ערך למשתתפים סיור ברחבי בית הספר, הציג בפניהם את התנאים בהם לומדים התלמידים והעלה את צורכיהם, הן מהבחינה הלימודית והן מהבחינה הפיזית של המבנה.

בתום הסיור הנחה ראש העיר, בשלב הראשון, על רכישת 25 מחשבים חדשים לישיבה בנוסף ל-15 הקיימים, במטרה לאפשר פתיחת כיתת מחשבים ראויה העונה לצרכי המוסד החינוכי ולמספר התלמידים הלומדים בו.

"התרשמתי מאוד מהישגי בית הספר ועמדתי מקרוב על התנאים הקשים במקום. ביקשתי שתוצג בפניי תוכנית לבניית מגרש ספורט, וכן תוספת של כיתות לימוד וחידוש כל מתחם בית הספר, כולל אומדן עלויות להקמת בית מדרש חדש במקום. התחייבנו לשים את התלמיד במרכז ואנחנו עושים את זה", הוסיף ראש העיר.לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©